Komplekt külmetuse vastu

Haiguste ärahoidmiseks on oluline pesta käsi, no me soovitame selleks kindlasti Kadakast vedelseepi.
Kui sind kimbutab külmetus, tee endale kuum saun või vann, tilguta leilivette teepuu eeterlikku õli. Joo kuuma teed, lisa törts immuunsüsteemi toetavat leedrimarja siirupit.
Kui on juba täitsa külmetuse tunne siis soovitame panna jalad kuuma vee sisse ja puista Kadakast jalavannisoola sinepiga sisse, lisaks määri rinnale ja nohu korral nina alla külmetuse määret ning asu kõige olulisema juurde, puhka

  • Vedelseep on ikka selleks, et käed puhtana hoida ja et kätepesu oleks ikka meeldiv.
  • Taimetee SÜGIS  - Kui sind kimbutab külmetus, tee endale kuum kuuma teed, millesse kogutud sügisel korjatud väge täis taimed:  münt, leedrimari, kanarbik, vaarikas, pohl.
  • Leedrimarja siirup -  Must leedrimari on suurepäraseks glükosiid sambunigriini ja vitamiin C allikaks. Leedrimari sisaldab rikkalikult antioksüdante antotsüaniine ja flavonoide
  • Eeterlik õli Teepuu – antiseptiline, puhastav, toniseeriv, bakterite, viiruste ja seente vastane, sobib külmetushaiguste korral ja kasutatakse paljude põletikuliste haiguste korral.
  • Jalavannisool sinepiga on hea siis kui haigusetunne tahab sisse pugeda, pane jalad kaiss, puista peoga jalavannisoola ja naudi.
  • Külmetuse määre - Köha, kurguvalu puhul peale määrida ja soojalt kinni katta. Haiguse kartuses määrida ninaalune, kurgu piirkond sisse, juua kuuma teed ja minna teki alla.

Tooted on pakitud tsellofani ja juures on kasutamise info.